Stad Aanbieder Aantal kamers

Te huur: Recent opgeknapte tussenwoning aan de Lipperkerkstraat 368 te Enschede Per 1 juni beschikbaar: deze recent verduurzaamde en volledig opgeknap...

Reageer

Enschede, Appartement Münsterstraat 26 3 7543ZP Enschede

€ 565 p/m

vandaag | 1 kamer | 16 m2

Te huur kamer Enschede €565,- incl. per maand De kamer bevindt zich in een appartement in de woonwijk Boswinkel. Verschillende winkels bevinden zich i...

Reageer

Beschrijving Enschede, Haverstraatpassage centrum € 490,- per maand incl. g/w/e, servicekosten en internet. Als student wonen in hartje centrum? De...

Reageer

Enschede, Studio Studio Surface Area: 18m2 Furnished

€ 1342 p/m

vandaag | 1 kamer | 18 m2

Bilderdijkstraat A (studio 1) (Minimum stay = 1 week) Minimum rental period: 3 months. Price per number of days From until 28: € 68,00; From 29 until ...

Reageer

Enschede, Studio Studio Surface Area: 22m2 Furnished

€ 1678 p/m

vandaag | 1 kamer | 22 m2

Deurningerstraat (Studio 5) (minimum stay = 1 week) Minimum rental period: 3 months. Price per number of days From until 28: € 78,00; From 29 until 56...

Reageer

Enschede, Studio Studio Surface Area: 19m2 Furnished

€ 1556 p/m

vandaag | 1 kamer | 19 m2

Deurningerstraat (Studio 6) (minimum stay = 1 week) Minimum rental period: 3 months. Price per number of days From until 28: € 72,00; From 29 until 56...

Reageer

ALGEMEEN Wonen in de geliefde en architectonisch vernieuwde wijk Roombeek, met alle voorzieningen binnen handbereik en twee heerlijke buitenruimtes? H...

Reageer

Beschrijving Lipperkerkstraat 57 kamer 5 - Enschede Mooie kamer gelegen op de zolderverdieping van een nostalgisch pand. De kamer is L-vormig waard...

Reageer

Enschede, Studio Studio Surface Area: 45m2 Furnished

€ 2166 p/m

vandaag | 1 kamer | 45 m2

Apartment in Enschede Minimum rental period: 3 months. Price per number of days From until 28: € 95,00; From 29 until 56: € 85,00; From 57 until ∞: € ...

Reageer

Enschede, Studio Studio Surface Area: 23m2 Furnished

€ 1556 p/m

vandaag | 1 kamer | 23 m2

Deurningerstraat (Studio 1) (minimum stay = 1 week) Minimum rental period: 3 months. Price per number of days From until 28: € 71,00; From 29 until 56...

Reageer

Enschede, Studio Studio Surface Area: 15m2 Furnished

€ 1464 p/m

vandaag | 1 kamer | 15 m2

Deurningerstraat (Studio 2) (minimum stay = 1 week) Minimum rental period: 3 months. Price per number of days From until 28: € 68,00; From 29 until 56...

Reageer

Enschede, Studio Studio Surface Area: 34m2 Furnished

€ 1708 p/m

vandaag | 1 kamer | 34 m2

Bilderdijkstraat A (studio 5) (Minimum stay = 1 week) Minimum rental period: 3 months. Price per number of days From until 28: € 71,00; From 29 until ...

Reageer

Beschrijving Enschede - Haverstraatpassage centrum € 540,- per maand incl. g/w/e en servicekosten. Als student wonen in hartje centrum in een gehee...

Reageer

Beschrijving Oldenzaalsestraat, Enschede / Roombeek € 450,- inclusief gas/water/elektra, servicekosten De gemeenschappelijke ruimten zoals badkamer...

Reageer

Enschede, Te huur: Appartement Lasondersingel in Enschede

€ 1600 p/m

vandaag | 3 kamers | 75 m2

Beschrijving Prachtige en zeer hoogwaardig afgewerkt appartement nu te huur bij HouseHunting Enschede! Zeer luxe appartement per 1 juli beschikb...

Reageer

Enschede, Studio Studio Surface Area: 26m2 Furnished

€ 1769 p/m

vandaag | 1 kamer | 26 m2

Deurningerstraat (Studio 4) (minimum stay = 1 week) Minimum rental period: 3 months. Price per number of days From until 28: € 79,00; From 29 until 56...

Reageer

Enschede, Luxe studentenhuis zoekt actieve student

€ 275 p/m

vandaag | 1 kamer | 20 m2

Ben jij aankomend student, heb jij zin in een actief studentenleven naast je studie en lijkt het je wat om op deze prachtige villa te wonen? Waarschij...

Reageer

Enschede, Luxe studio 55 m2 voor 1 Persoon

€ 946 p/m

vandaag | 1 kamer | 55 m2

Te huur moderne gemeubileerde studio in Enschede €1099,- incl. per maand. (€ 946,00 + € 153 g/w/e) Aanvragen huursubsidie is mogelijk! Het centrum van...

Reageer

Enschede, Huize WarmWit zoekt 2 nieuwe huisgenoten!

€ 325 p/m

vandaag | 1 kamer | 12 m2

Huize WarmWit is een studentenhuis met 8 mannelijke, actieve bewoners met ideale ligging in Enschede! Wij zijn een hecht huis en allemaal actief in h...

Reageer

Enschede, Kamer te huur

€ 550 p/m

vandaag | 1 kamer | 8 m2

Fijn kamer met twee kasten en een wastafel Locatie dichtbij het centrum en universiteit

Reageer

Enschede, Huize de Petteflat

€ 340 p/m

vandaag | 1 kamer | 16 m2

Hey kamerzoekende! Wij zijn Huize de Petteflat, een gezellig gemengd studentenhuis op een ideale locatie in Enschede. Helaas gaan twee huisgenootjes ...

Reageer